RAR

RAR Mac için

Basit dosya kompresörü

Mac için RAR, Mac'ler için ZIP ve JAR gibi en yaygın sıkıştırılmış dosya biçimlerini paketleyen hafif bir sıkıştırma aracıdır. RAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. Verilerinizi yedekleyebilir ve e-posta eklerinin boyutunu azaltabilir, RAR, ZIP...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Düşük dosya boyutlarıyla sonuçlanan sorunsuz sıkıştırma
  • Çok sayıda seçenek ve ayar
  • Sezgisel Hızlı Başlatma özelliği

DEZAVANTAJLAR

  • GUI yok - sadece komut satırı
  • Lisans satın almayı gerektirir

İyi
7

Mac için RAR, Mac'ler için ZIP ve JAR gibi en yaygın sıkıştırılmış dosya biçimlerini paketleyen hafif bir sıkıştırma aracıdır.

RAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. Verilerinizi yedekleyebilir ve e-posta eklerinin boyutunu azaltabilir, RAR, ZIP ve Internet'ten indirilen diğer dosyaları açabilir ve RAR ve ZIP dosya biçiminde yeni arşivler oluşturabilir. Uygulama sadece hemen hemen her tür dosya sıkıştırma formatını ayıklamak için destek içermiyor, aynı zamanda dosya boyutlarını küçültmek için anlamsız bir yaklaşıma da sahip.

RAR'ı indirdiğinizde, bunun sadece bir dosya klasörü olduğu gerçeğiyle karıştırılmış olabilirsiniz. Bunun nedeni, RAR için grafik kullanıcı arayüzü olmamasıdır. Sadece Terminal kullanarak komut satırı üzerinden çalışır, bu yüzden Terminal'i kullanma deneyiminiz yoksa, o zaman biraz telsiz olacaksınız. Ancak öğrenmek istiyorsan, nasıl yapılacağını ...

Dosyaları sabit sürücünüzdeki herhangi bir klasöre yerleştirin ve uygulamanın tam yolunu yazarak yardımcı programını çalıştırın (örn. Geçerli dizinden çalıştırmak için "./rar" veya "./unrar" yazıp ardından uygun parametreler kullanın). ). Takılırsanız, kullanışlı komutların listesini görmek için herhangi bir parametreyiz olmadan uygulama adını (RAR veya UNRAR) yazmanız yeterlidir.

Ancak, bu hiç şüphesiz çok genel kullanıcılar için çok karmaşık ve RAR için de bir lisans satın almak zorunda olduğu gerçeğini dikkate alarak, orada gibi çok daha iyi uygulamalar var Zipeg Hem özgür hem de bir GUI'ye sahip olduğundan kullanımı çok daha kolay.

RAR, güçlü bir sıkıştırma aracıdır, ancak Terminal'den programların nasıl çalıştırılacağını bilmiyorsanız, bu sizin için çok fazla kullanılmayacaktır.

mac için Dosya Sıkıştırma en fazla indirilenler

RAR

İndir

RAR 5.71

RAR hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×